Wakacje w Gdyni we dwoje i całą rodziną

Wakacje w Gdyni we dwoje i całą rodziną

Planujesz wakacje z ukochaną osobą? A może wybieracie się na urlop całą rodziną? Chcesz zabrać ze sobą przyjaciół? W takim razie na pewno dobrym rozwiązaniem będzie Trójmiasto, a dokładniej Gdynia. To idealne miejsce na romantyczne wczasy z ukochaną osobą.

Gdynia oferuje wiele atrakcji dla zakochanych. Czekają na nich romantyczne spacery brzegiem morza, idealnymi miejscami na wycieczki są również Kępa Redłowska, molo w Orłowie oraz Skwer Kościuszki. Ten ostatni pięknie prezentuje się zwłaszcza o zmierzchu. Gdzie zanocować? Dla par wymarzony będzie apartament w Gdyni, nowoczesne mieszkanie, gdzie mogą porozmawiać i zjeść romantyczną kolacje z widokiem na miasto czy morze. Podróżujesz z rodziną i dziećmi? W takim razie warto zastanowić się nad atrakcjami dla pociech, aby wakacje były dla nich czasem przyjemnym i pełnym wrażeń.

Co zaciekawi dzieci w Gdyni?
Młodszym na pewno spodobają się liczne place zabaw oraz centra rozrywki, w tym Fun Park Centrum Zabaw czy JUMPCITY Gdynia. Warto wybrać się również  dziećmi do oliwskiego ZOO, to wspaniałe miejsce na naukę rodzajów i gatunków zwierząt. Atrakcją w Gdyni jest także Akwarium Gdyńskie, gdzie możemy poznać faunę i florę różnych środowisk wodnych. Starszym dzieciom na pewno spodoba się w Centrum Nauki Expertyment.

Gdzie zanocować z całą rodziną?
Możemy zatrzymać się w kwaterze prywatnej, pensjonacie lub hotelu. Na popularności wśród klientów z dziećmi również zyskują apartamenty Gdynia, samodzielne mieszkania do wynajęcia, które są idealną opcją dla rodzin. Poczujecie się tam jak w domu. To rozwiązanie bardzo wygodne i praktyczne, zwłaszcza z małym dzieckiem: mamy bowiem swobodny dostęp do kuchni i łazienki, możemy wykapać i przebrać maluszka, przygotować mu mleko. W apartamencie można przechować wózek, nosidełko, leżaczek, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne, w hotelu zwykle nie ma na te wszystkie gadżety miejsca.

A może wybierasz się na wakacje z przyjaciółmi, chcecie doskonale się bawić i przeżyć niesamowita przygodę? Gdynia czeka na nas i zaprasza do przyjemnych lokali z muzyką, gdzie dobrze zjecie i pobawicie się przy muzyce. Jeśli chodzi o nocleg możecie zdecydować się na pokój w hostelu ale i wynająć apartament w Gdyni. To rozwiązanie będzie bardzo korzystne, zwłaszcza dla dużej grupy znajomych. Otrzymacie w pełni samodzielne mieszkanie, które pozwoli Wam zrelaksować się po pełnym wrażeń dniu. Dodatkowo, będziecie mogli przygotować sobie ulubiony posiłek czy pograć wieczorem w ulubioną grę.
Powrót do Blog