Noclegi w Yacht Park Gdynia Apartament  to gwarancja komfortu i udanego pobytu.

Noclegi w Yacht Park Gdynia Apartament to gwarancja komfortu i udanego pobytu.

Szukasz wygodnego i komfortowego noclegu, wybierając się nad morze do trójmiasta? Z pewnością Twoje oczekiwania spełni Yacht Park Gdynia, nowe spojrzenie na to piękne miasto. To niejako nowa dzielnica Gdyni, pozwalająca nam spojrzeć na nią jako na miasto portowe ale nowoczesne, eleganckie i wychodzące naprzeciw współczesnemu człowiekowi.

Yacht Park Gdynia to zespół nowoczesnych apartamentów na wynajem, eleganckich restauracji oraz butików, to wszystko to, czego potrzebujesz aby wypocząć komfortowo i na najwyższym poziomie. Jakie są noclegi w Yacht park Gdynia?

Na pewno wygodne i komfortowe, apartamenty są zaprojektowane i urządzone tak, aby spełniały wymagania nawet najbardziej wybrednych gości. Są to mieszkania kompletnie wyposażone, co po pierwsze znacznie mniejsza ilość Twojego bagażu, a po drugie: czujesz się tam, jak w domu. Jeśli nie chcesz nocować w hotelu ani decydować się na kwaterę prywatną, ponieważ na wyjeździe cenisz sobie swoja prywatność ale i swobodę, wybierz noclegi w Yacht Park Gdynia. Otrzymasz nowocześnie urządzony apartament, gdzie możesz wypocząć z ukochaną osobą czy z rodziną, przygotować posiłek ale i popracować, jeśli decydujesz się na pobyt służbowy.

Co jeszcze wyróżnia apartament w Yacht Park Gdynia? Na pewno wyjątkowa lokalizacja. Dzielnica znajduje się w samym sercu Gdyni, tuz przy porcie rybackim, co sprawia, że bez problemu dostaniesz się do centrum miasta ale i do Gdańska czy Sopotu. Przyjemny wieczorny spacer na nabrzeże albo Skwer Kościuszki? Wszystkie te atrakcje masz w zasięgu reki. Z powodzeniem możesz przemieszczać się w celach rekreacyjnych czy służbowych własnym samochodem czy komunikacją zbiorową. Z drugiej strony decydujesz się na nocleg praktycznie nad samym morzem, a widoki, jakie podziwiasz za oknami apartamentu zapierają dech w piersiach o każdej porze roku, są wyjątkowe w ciągu dnia ale i w nocy.

Czego chcieć więcej? Oferujemy nowoczesny apartament, gwarantujący Ci kameralny i przyjemny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, blisko morza ale jednocześnie doskonale skomunikowany z centrum.
Powrót do Blog