Jak przyjemnie wypocząć w Gdyni

Jak przyjemnie wypocząć w Gdyni


W zabytki i atrakcje obfituje zwłaszcza Trójmiasto. Region ten, naznaczony historią, proponuje swoim gościom wiele ciekawych miejsc oraz zapewnia atrakcje dla każdego. W Gdyni znajduje się wiele atrakcji dla najmłodszych turystów. Na pewno spodoba im się w Fun Park Centrum, gdzie można korzystać z wielu atrakcji ale i urządzić niezapomniane urodziny dla naszego dziecka.

Popularnością cieszy się również JUMPCITY, prawdziwy raj dla wielbicieli trampolin. Pociechy w każdym wieku doskonale będą się bawić w AirSpace, innowacyjnym, dmuchanym parku rozrywki w Gdyni. Dla wielbicieli mocnych wrażeń czeka Adventure Park, nowoczesny park linowy dla młodszych i starszych. Ze starszymi pociechami warto wybrać się do Centrum Nauki Experyment, gdzie dowiedzą się wiele na temat fizyki i dziedzin pokrewnych.

W Gdyni warto wybrać się na spacer Skwerem Kościuszki i na nabrzeżu podziwiać znane statki, w tym ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza. W piękne okoliczności przyrody obfitować będzie również wędrówka na molo w Orłowie oraz spacer wzdłuż Kępy Redłowskiej. Warto zażywać słonecznych kąpieli na pięknych, gdyńskich plażach. W mieście czeka na nas wiele urokliwych kafejek, knajpek, restauracji, barów oraz tawern, serwujących smaczne dania, w tym świeżo złowione ryby, przyrządzane na wiele sposób. To obowiązkowe danie podczas pobytu nad morzem.

Po obiedzie warto zjeść smaczne gofry i lody w jednej z okolicznych cukierni. Gdzie zanocować w Gdyni? Wygodne pokoje proponuje nam wiele hoteli, pensjonatów oraz apartamentów. Te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością. Apartament w Gdyni na wynajem to nowoczesne samodzielne mieszkanie dla osoby samotnej, pary, rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół.

Wiele z nich, w tym wygodny apartament Yacht Park Gdynia, znajduje się w nowoczesnych dzielnicach Gdyni niedaleko portu. Stąd wszędzie jest blisko, bez problemu dostaniemy się na plażę, do centrum miasta ale i do Sopotu czy Gdańska. Dlaczego jeszcze apartament w Gdyni jest dobrym rozwiązaniem? Jest – w porównaniu w pokojem hotelowym – o wiele tańszy, daje nam więcej spodoba oraz pozwala poczuć się na wakacjach jak w domu.

Planujesz wspaniałe wakacje dla najbliższych? Wybierz się do Trójmiasta, odkryj Gdynię, a na pewno przeżyjesz tam wspaniałą przygodę!
Powrót do Blog