Gdynia jako miejsce na wymarzone wakacje

Gdynia jako miejsce na wymarzone wakacje

Gdynia to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Jest częścią Trójmiasta i wraz z Sopotem oraz Gdańskiem tworzy wyjątkową, nadmorską metropolię. W Gdyni znajduje się wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc, w tym Skwer Kościuszki, nabrzeże portowe z zacumowanymi statkami: ORP Błyskawica i Darem Pomorza.

Warto wybrać się również na spacer na molo w dzielnicy Orłowo czy wzdłuż Kępy Redłowskiej. Turystów zainteresować powinno również Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Akwarium Gdyńskie czy punkt widokowy Kamienna Góra. Nie zapominajmy oczywiście o pięknych, gdyńskich plażach, które umożliwiają przyjemny wypoczynek i relaksujące kąpiele w Bałtyku.

W Gdyni czeka na nas również ZOO w dzielnicy Oliwa, ekscytujące Centrum Nauki Expertyment, JUMPCITY dla wielbicieli trampolin i wiele innych, ciekawych miejsc, które sprawią, że nasz urlop będzie niezapomniany. Jeśli marzy się nam dalsza wycieczka, warto wybrać się do Sopotu. Najpopularniejszą atrakcją tego miasteczka jest najdłuższe w naszym kraju Molo w Sopocie. Kto wie, być może uda się nam wybrać na ciekawy koncert w sopockiej Operze Leśnej?

Nie można zapomnieć również o Gdańsku, który czeka na nas i kusi pięknymi zabytkami. Wiele z nich znajduje się na najsłynniejszej ulicy miasta: Nowy Targ. To tam mieści się słynny Dwór Artusa oraz Pomni Neptuna. W Gdańsku warto wybrać się również w rejs Martwą Wisłą na półwysep, gdzie znajduje się Pomnik Obrońców Westerplatte.

A co zjeść w Trójmieście?Oczywiście smaczną, świeżą rybę w jednej z klimatycznych restauracji czy tawern. Doskonale smakuje pieczona z pieca z dodatkiem cytryny. Dzieciom na pewno zasmakują gofry ze śmietaną i owocami oraz smaczne lody w wielu smakach. A nocleg? Najlepszym rozwiązaniem jest apartament w Gdyni. To nowoczesne mieszkanie na wynajem, pozwalające Ci poczuć się w czasie urlopu, jak w domu.

Warto zdecydować się na apartament Yacht Park Gdynia, zlokalizowany w nowoczesnej, portowej dzielnicy miasta, gdzie poczujemy prawdziwy klimat Gdyni. Dzielnica jest doskonale skomunikowana z resztą miasta oraz pozostałymi częściami Trójmiasta, co pozwala nam na swobodne wycieczki do Sopotu czy Gdańska. Jeśli więc szukasz miejsca na spędzenie urlopu: wynajmij apartament w Gdyni i ciesz się przyjemnym wyjazdem nad polskie morze. Spędź czas z najbliższymi i cieszcie się swoim towarzystwem w komfortowym apartamencie i pięknych okolicznościach przyrody.
Powrót do Blog