Gdynia dla wymagających

Gdynia dla wymagających

Trójmiasto jest jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Jego częścią, która zasługuje na szczególną uwagę jest Gdynia, miasto portowe o ciekawej historii, zachwycających zabytkach i niebanalnej architekturze.

Czym może zachwycić nas Gdynia? Na pewno portem morskim, którym dawniej była. dziś jest rozwijającą się metropolią, gdzie oczywiście funkcjonuje port ale poza byciem ośrodkiem gospodarczym, Gdynia rozwija się również jako ośrodek naukowy, kulturalny ale i turystyczny. To właśnie turyści, odwiedzający ją każdego roku, sprawiają, że Gdynia rośnie w siłę.

Co warto tu zobaczyć? W samym porcie oczywiście zacumowane przy nabrzeżu statki, w tym Dar Pomorza oraz zabytkowy ORP Błyskawica. Można je zwiedzić oraz lepiej poznać historię tych jednostek pływających. W Gdyni czeka na nas również wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym centrum trampolin JUMPCITY, Centrum Nauki Experyment, Fun Park Centrum Rozrywki, park linowy Adventure Park czy znane oliwskie ZOO. Jeśli poszukujemy wrażeń kulinarnych, warto zdecydować się na smaczną rybę z pieca w jednej w gdyńskich tawern. Na deptaku uraczymy się słodkimi lodami oraz chrupiącymi goframi.

A co z noclegiem? Gdynia oferuje nam wiele możliwości zakwaterowania, m.in. w hotelu, hostelu, pensjonacie czy na kwaterze prywatnej. Rozwiązaniem, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności jest apartament w Gdyni. To nowoczesne mieszkanie do wynajęcia, które jest kompleksowo wyposażone i tylko czeka na swoich gości. Warto zdecydować się na dobrze zlokalizowane mieszkanie, w tym apartament Yacht Park Gdynia. Położony w dzielnicy portowej jest doskonale skomplikowany z centrum miasta ale i Sopotem czy Gdańskiem. Takie apartamenty polecane są praktycznie dla każdego. Doskonale poczują się tam osoby, podróżujące samotnie, w tym służbowo. To także rewelacyjne rozwiązanie dla par, w apartamencie można poczuć się o wiele swobodnie niż w hotelu.

Bez trudu można tam zjeść romantyczną kolację oraz posłuchać ulubionej muzyki. Apartament na wynajem w Gdyni to strzał w dziesiątkę dla rodzin, zwłaszcza z małymi dziećmi. W apartamencie poczujemy się jak w domu, możemy tam bez trudu położyć dziecko na drzemkę, przebrać je i wykapać. W wielu apartamentach znajdują się na wyposażeniu akcesoria dla dzieci.

Możemy również zabrać je ze sobą z domu:  przestronnym apartamencie zmieszczą się bez problemu. Warto wynająć taki apartament w Gdyni również wtedy, gdy podróżujemy z przyjaciółmi.
Powrót do Blog