Apartamenty w Gdyni jako alternatywa dla hoteli

Apartamenty w Gdyni jako alternatywa dla hoteli

Wybierasz się na wakacje nad polskie morze? To świetnie, warto odkrywać piękno wokół siebie. Nad polskim morzem znajduje się wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc.

Wymienia się wśród nich Skwer Kościuszki, Akwarium Gdyńskie, Centrum Nauki Experyment, malownicze molo w Orłowie, Kępę Redłowską, oliwskie ZOO. Jeśli podróżujemy z dziećmi, możemy wybrać się do jednego z okolicznych parków rozrywki, np. JUMPCITY, czyli parku trampolin lub pasku linowego Adventure Park. Warto wybrać się również do pozostałych części Trójmiasta.

W Sopocie czeka na nas Molo, Opera Leśna, wiele urokliwych deptaków i piękna plaża. Z kolei Gdańsk kusi starszymi zabytkami, w tym znajdującymi się na ulicy Długi Targ: Dworem Artusa oraz pomnikiem Neptuna, patrona Gdańska. W całym Trójmieście czeka na nas wiele klimatycznych lokali z jedzeniem i muzyką. Można tu smacznie zjeść ale i pobawić się wieczorem przy dźwiękach znanych melodii. Jeśli podróżujemy nad morze w sezonie letnim, warto sprawdzić, czy w okolicy nie odbywa się żaden ciekawy koncert. Praktycznie każde nadmorskie miasto, z Sopotem na czele, ma muszlę koncertową lub plenerową operę, które umożliwiają organizowanie imprez na świeżym powietrzu.

Gdzie zatrzymać się na nocleg? Wygodne zakwaterowanie oferuje nam wiele hoteli, pensjonatów czy kwater prywatnych. Rozwiązaniem, które w ostatnich latach znacznie zyskuje na wartości jest wynajem apartamentów. Apartamenty w Gdyni to samodzielne mieszkania, składające się z kuchni, łazienki oraz pokoi o wysokim standardzie. Mieszkanie są kompletnie wyposażone, wiele z nich posiada sprzęt AGD, RTV, łącze internetowe, a nawet zmywarkę, akcesoria dla niemowląt czy udogodnienia dla osób starszych i niepełnoprawnych. To doskonała opcja praktycznie dla każdego: dla zakochanych, rodzin z dziećmi czy grup znajomych.

W takim mieszkaniu możemy poczuć się jak u siebie w domu, swobodnie przygotować posiłek czy posłuchać muzyki. Wiele apartamentów jest doskonale zlokalizowanych, znajdują się w nowoczesnych dzielnicach Gdyni, jak apartament Yacht Park Gdynia, co ułatwia skomunikowanie z miastem i okolicami. Bez problemu można się stad dostać zarówno na plażę, do gdyńskiego portu, do centrum miasta ale i Sopotu czy Gdańska. Wiele osób ceni sobie zalety apartamentów w Gdyni podróżując zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Takie mieszkania są bowiem idealnym rozwiązaniem w przypadku delegacji. Umożliwiają spokojną pracę ale i wypoczynek po jej zakończeniu.  
Powrót do Blog